Najlepszy sex telefon w moim życiu

Sex telefon pieprzył się. Tak mocno, jak tylko mogła. Dysząc, piski łóżku, zagłuszając wszelkie możliwości wysłuchaniu drugi koniec telefonu nawet jeśli Sam dostał głośniej. Była coraz bliżej, rozpaczliwie przesuwając palce w głąb siebie. Wreszcie, orgazm uderzył ją, wysyłając ją na wierzchu z gardłowym jękiem, jedną ręką zaciskając z łóżka, kiedy strzał biodrami aż do jej drugiej strony, po czym upadł na łóżko, odbijając jej telefon na podłogę.

Sam tego chciał. Chciała ręce sex telefon w sprawie jej cipki dokonanie jej pulsowanie aż dotarła. Wyobraziła umiejętne kobietę jej palcami, a Sam umieścić ją z powrotem do niego. A kiedy usłyszała sex telefon kulminacyjny, Sam poleciał nad krawędzią i jej orgazm był niekontrolowany, zaraz po.

Jak na pomarszczonej przez ciało Sama, usłyszała łomot na drugim końcu telefonu. Każda fala po jej orgazm niech mały biadolić Spośród Sam pomiędzy urywany oddech. Jej ból ręki, jej wyścigów umysł, ciało wyczerpany wepchnięcie i składania i uwolnienie się. A potem fala strachu pokonał ją. Musiała zakończyć połączenie. Ale co pyszne rozmowa telefoniczna do końca.

Odgłos jej telefon uderzanie o podłogę pękło i wyłączyło sextelefon czyli z powrotem do rzeczywistości. Nie znowu! Mam nadzieję, że nie złamał mój ekran pomyślała. sex telefon przewrócił się, aby zobaczyć jej telefon wciąż w takcie, ale oświetlony od wpływu, odsłaniając trwającą rozmowę z Samem. Podobnie jak sex telefon odebrał telefon, że wypuściła miękki jęk, a rozmowa się skończyła.

Jak Sam odzyskał spokój i rozważyć, co się stało, zaczęła czuć się trochę winny o podglądaczy, który dał jej taką orgazm. Nie chciała nic przyjść między nią a sex telefon, jak, się dziwne czy coś, ale ona również nie chce być tajemnicą między nimi. Miała długie tygodnie, oczywiście to ma sens, że dźwięk masturbacji odwrócił ją. Wszystko, co potrzebne, aby przyznać, było to, że stało się masturbować w tym samym czasie. Nic takiego. Zadzwoni sex telefon rano i jej podziękować, naprawdę. Może poprosić ją o wskazówki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.